ÚPLNÝ VÝPRODEJ SKLADUsleva 50 % na rosoly

DŽEMY Z HROZNOVÉHO MOŠTU

ROSOLY S 50% SLEVOU

E-SHOP KONČÍ

E-SHOP JEDE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

VÝPRODEJ SKLADU

KUTNOHORSKO – KOLÍNSKOlokální produkt

PRODUKTY LOKÁLNÍHO ZEMĚDĚLSTVÍ

ZAJÍMÁ VÁS VÍCE?

co pro vás vařím

Džemy, rosoly a sirupy, se kterými se mažu lokálně a bez chemie, s vysokým podílem ovoce (70 % čerstvého ovoce je minimum a pod to nejdu). Protože jsou mé džemy a rosoly samé ovoce a bez konzervantů, je potřeba je po otevření spotřebovat do 4 dnů, ale s tím si nedělejte starosti – jak je načnete, většinou zmizí během jednoho dne.

Dopřejte si chuť a vůni horkého léta a slunného podzimu, kdy vám šťáva z broskví teče po ruce a čerstvě utržené hrozno křupe v puse.

*VYPRODÁVÁM SKLAD - AKTUÁLNĚ SLEVA 20 % NA ROSOLY*

Rosoly

Rosol je vlastně džem z moštu – v mém případě z hroznového. Ideálně jej použijte na něco teplého, jako lívanec nebo palačinka, kde se pěkně rozpustí. Příjemně vás překvapí, jak moc je víno/hrozno cítit s každým ochutnáním. Vařím z moštu z nejkvalitnějších hroznů v biodynamické kvalitě (Vinné sklepy Kutná Hora). Rosoly jsou úplně bez alkoholu, vhodné i pro ty nejmenší strávníky.

Džemy

Džemy vařím z lokálního (kutnohorského, kolínského) ovoce, s minimem přidaného cukru. Želíruji bez chemie za použití přírodního citrusového pektinu. Všechny džemy mají vysoký podíl ovoce, minimum je 70 %.

Sirupy

Sirupy z lokálních kutnohorských / kolínských bylinek. Toto jsou jediné produkty s vyšším obsahem cukru, které u mě najdete. To proto, aby byla konzistence sirupovitá a aby se po zředění vodou neztratila chuť. Doporučené ředění je 1 : 10.

Dárková balení

Nemáte čas nebo inspiraci na dárek? Mrkněte sem, předpřipravené balíčky, nebo vtipné produkty, vám ušetří čas a udělají radost.

Filozofie Džemárny

Filozofie Džemárny

Zásadní jsou pro mě lokálnost, udržitelnost, recyklace a suroviny vypěstované v souladu s přírodou.

V návaznosti na toto jsou všechny moje skleničky zálohované/vratné.